Saunad

Pakume oma klientidele kogenud meistrite käsitöötooteid: OFURO KÜMBLUSTÜNN ja TÜNNISAUN.

saunas main picture

LUKALUXHUS CATALOG

OFURO KÜMBLUSTÜNN

OFURO KÜMBLUSTÜNNE valmistatakse Eestis kvaliteetpuidust (kuusk, mänd, lehis, termopuit). See kujutabendast sooja veega (30-40 kraadi) täidetavat naturaalpuidust nõu. Vett soojendatakse tünni sisse või väljapoole (olenevalt kliendi soovist) paigaldatud roostevabast terasest puupliidiga. Meie kümblustünnid on täielikult kasutusvalmis ja valida saabmitme variandi seast (suurus, värvus, tarvikud). OFURO KÜMBLUSTÜNNID on maailmas populaarsust võitnud kuiideaalsed spaakompleksid kogu perele ja need pakuvadvõrratut mugavust igasse kodusse. Sobivad suurepäraselt aastaringseks kasutamiseks.
sauna
sauna

TÜNNISAUN

Toodetakse samuti Eestis kvaliteetpuidust (mänd, kuusk, lehis, termopuit).
TÜNNISAUNU pannakse kokku tehases ja neid saab pärast kohaletoimetamist kohe kasutada.  Pakume oma klientidele kahte tüüpi TÜNNISAUNU: ümmargusi ja ovaalseid. Need on saadaval eri suuruses ja mitmesuguste tarvikutega.
TÜNNISAUN on suurepärane koht, kus pere või sõpradega lõõgastuda, end uue energiaga laadida ja tervislikult vaba aega veeta. Tänu ebaharilikule kujule soojeneb saun väga kiiresti – umbes 30 minuti pärast on sees juba vajalik temperatuur. Puidu ja puupliidi imelisest aroomist jäävad saunaskäigustunustamatud muljed.
Pole vaja kulutada aega ega raha sauna ehitamiseks majja või eraldi hoone püstitamiseks, parem tellige valmis TÜNNISAUN meilt!!!
 

TÜNNISAUN

OFURO KÜMBLUSTÜNN